StarTech.com 10 ft DisplayPort to VGA Adapter Cable – DP to VGA Video Converter – Active DisplayPort to VGA Cable for PC 1920×1200 – Black (DP2VGAMM10B) – Cabo DisplayPort – DisplayPort (M) para HD-15 (VGA) (M) – 3.05 m – travada – preto
€ 31,10
StarTech.com 10 ft DisplayPort to VGA Adapter Cable
· DP to VGA Video Converter
· Active DisplayPort to VGA Cable for PC 1920×1200
· Black (DP2VGAMM10B)
· Cabo DisplayPort
· DisplayPort (M) para HD-15 (VGA) (M)
· 3.05 m
· travada
· preto
· Peso envio: 0,16 kg
3 em stock
Free shipping on orders over $50!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
Descrição
StarTech.com 10 ft DisplayPort to VGA Adapter Cable – DP to VGA Video Converter – Active DisplayPort to VGA Cable for PC 1920×1200 – Black (DP2VGAMM10B) – Cabo DisplayPort – DisplayPort (M) para HD-15 (VGA) (M) – 3.05 m – travada – preto
Informação adicional
| Peso | 0,16 kg |
|---|---|
| Fabricante do produto | Startech |
| Resolução | 1920 x 1200 |
| Ref. TD SYNNEX | 4428297 |
| EAN | 065030852470 |
| Fabricante | Startech |
| Manuf. P/N | DP2VGAMM10B |
| Peso | 0.16 kg |
| Descrição do produto | StarTech.com 10 ft DisplayPort to VGA Adapter Cable – DP to VGA Video Converter – Active DisplayPort to VGA Cable for PC 1920×1200 – Black (DP2VGAMM10B) – cabo DisplayPort – 3.05 m |
| Tipo | Cabo DisplayPort |
| Recursos | Travada |
| Comprimento do Cabo | 3.05 m |
| Conector | DisplayPort 20 pinos – macho |
| Conector (Segunda Extremidade) | HD D-Sub (HD-15) de 15 pinos – macho |
| Padrões de Conformidade | FCC, RoHS |
| Cor | Preto |
| Garantia do fabricante | Garantia de 3 anos |
| Serviço e suporte | Garantia de 3 anos |























Avaliações
Ainda não existem avaliações.