Display floor stand trolley – fits display 50 to 55″ with VESA sizes up to 350 x 350 and 400 x 400 – laptop shelf – cable management – rotates portrait to landscape – large 100mm wheels – swl 45 kg – fits Microsoft Surface Hub 2 or 3 – white to match
€ 393,55
Display floor stand trolley
· fits display 50 to 55" with VESA sizes up to 350 x 350 and 400 x 400
· laptop shelf
· cable management
· rotates portrait to landscape
· large 100mm wheels
· swl 45 kg
· fits Microsoft Surface Hub 2 or 3
· white to match sams
· Peso envio: 28,00 kg
3 em stock
Free shipping on orders over $50!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
Descrição
Display floor stand trolley – fits display 50 to 55″ with VESA sizes up to 350 x 350 and 400 x 400 – laptop shelf – cable management – rotates portrait to landscape – large 100mm wheels – swl 45 kg – fits Microsoft Surface Hub 2 or 3 – white to match sams
Informação adicional
| Peso | 28 kg |
|---|---|
| Fabricante do produto | Vision |
| EAN | 5252503000000 |
| Ref. TD SYNNEX | 5252503 |
| Manuf. P/N | VFM-F10/WH |
| Fabricante | Vision |
| Peso | 28 kg |
| Descrição do produto | Vision VFM-F10 carrinho – para painel liso – branco sujo |
| Tipo de produto | Carrinho |
| Dimensões (LxPxA) | 76 cm x 65.23 cm x 161.59 cm |
| Ajustes | Rotação |
| Uso Recomendado | Painel liso |
| Dimensão de tela recomendada | 50"-55" |
| Interface de Montagem VESA | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm, 350 x 350 mm, 300 x 400 mm |
| Peso de carga máx. | 50 kg |
| Material | Aço |
| Cor | Branco sujo |
| Qtd Rodas | 4 |
| Garantia do fabricante | Garantia vitalícia limitada |
| Serviço e suporte | Garantia limitada – vida útil |
| Peso / Dimensões (WxDxH) expedição | 70 cm x 140 cm x 9 cm / 26.4 kg |
| Qtd Prateleiras Ajustáveis | 1 |
| Diâmetro de Rodas | 10 cm |
| Qtd Travões | 4 |
| Tipo | Carrinho |
| Gestão de Cabos | Gestão de cabos integrada |

















Avaliações
Ainda não existem avaliações.