StarTech.com 13ft (4m) USB C to HDMI Cable 4K 60Hz with HDR10, Ultra HD USB Type-C to 4K HDMI 2.0b Video Adapter Cable, USB-C to HDMI HDR Monitor/Display Converter, DP 1.4 Alt Mode HBR3 – Thunderbolt 3 Compatible (CDP2HDMM4MH) – Cabo adaptador – USB-
€ 14,80
StarTech.com 13ft (4m) USB C to HDMI Cable 4K 60Hz with HDR10, Ultra HD USB Type-C to 4K HDMI 2.0b Video Adapter Cable, USB-C to HDMI HDR Monitor/Display Converter, DP 1.4 Alt Mode HBR3
· Thunderbolt 3 Compatible (CDP2HDMM4MH)
· Cabo adaptador
· USB-C mac
· Peso envio: 0,17 kg
5 em stock
Free shipping on orders over $50!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
Descrição
StarTech.com 13ft (4m) USB C to HDMI Cable 4K 60Hz with HDR10, Ultra HD USB Type-C to 4K HDMI 2.0b Video Adapter Cable, USB-C to HDMI HDR Monitor/Display Converter, DP 1.4 Alt Mode HBR3 – Thunderbolt 3 Compatible (CDP2HDMM4MH) – Cabo adaptador – USB-C mac
Informação adicional
| Peso | 0,172 kg |
|---|---|
| EAN | 065030888981 |
| Fabricante do produto | Startech |
| Manuf. P/N | CDP2HDMM4MH |
| Resolução | 3840 x 2160 |
| Ref. TD SYNNEX | 6749261 |
| Tipo de HD | 4K Ultra HD |
| Fabricante | Startech |
| Peso | 0.172 kg |
























Avaliações
Ainda não existem avaliações.